REJESTRATOR TRASY XBLITZ GO 2 GO2

449,00 

ZNAKOMITA JAKOŚĆ Kamera samochodwa Xblitz GO 2 nagrywa obraz w rozdzielczości 2,7K co zapewnia doskonałą jakość filmu. Sprawdź sam, porównaj z innymi kamerami samochodowymi i popularnymi wideorejestratorami. Przekonaj się, że jakość ma znaczenie. DESIGN Xblitz GO 2 to najnowsza odsłona legendarnej już serii wideorejestatorów Xblitz GO. Gustowne, niewielkie urządzenie z łatwością zmieści się w twojej…

1 w magazynie

SKU: REJESTRATOR TRASY XBLITZ GO 2
KATEGORIA:

Opis

ZNAKOMITA JAKOŚĆ
Kamera samochodwa Xblitz GO 2 nagrywa obraz w rozdzielczości 2,7K co zapewnia doskonałą jakość filmu. Sprawdź sam, porównaj z innymi kamerami samochodowymi i popularnymi wideorejestratorami. Przekonaj się, że jakość ma znaczenie.

DESIGN
Xblitz GO 2 to najnowsza odsłona legendarnej już serii wideorejestatorów Xblitz GO. Gustowne, niewielkie urządzenie z łatwością zmieści się w twojej dłoni i nie będzie zasłaniać ci widoku w czasie jazdy.

ROZDZIELCZOŚĆ 2.7K
Kamera samochodowa Xblitz GO 2 nagrywa filmy w rozdzielczości 2.7K – 2592 na 1600 pikseli. Dzięki temu, na nagranym filmie ujrzysz każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, w tym ważne informacje takie jak numery rejestracyjne innych pojazdów na drodze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kodeku H.265, pliki wideo poddane są kompresji i nie zajmują dużo miejsca w pamięci urządzenia, bez jakichkolwiek strat na jakości.
TRYB NOCNY
Dzięki zaawansowanej matrycy marki Sony Starvis, kamera samochodowa Xblitz GO 2 wyposażona jest w tryb nocny, dzięki której twoje nagrania wykonane po zmierzchu wciąż będą jasne i czytelne.
AKTYWNY UCHWYT
Kamera samochodowa Xblitz GO 2 jest zasilana poprzez wielostykowy uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musisz walczyć z przewodami jeśli chcesz zabrać urządzenie ze sobą – wystarczy jedno kliknięcie, by odpiąć wideorejestrator lub włożyć go z powrotem na miejsce.

8 X DIODY IR
Obiektyw kamery samochodowej Xblitz GO 2 posiada pierścień ośmiu diod na światło podczerwone, które zapewniają dodatkowe w czasie jazdy nocą. Pasmo IR jest niewidoczne dla ludzkiego oka, nie będzie ci więc ono przeszkadzać w prowadzeniu pojazdu po zmroku.

SENSOR SONY STARVIS
Kamera samochodowa Xblitz GO 2 jest wyposażona w wysokiej jakości sensor Starvis od Sony. Dzięki niemu, nagrania wykonane nawet w najtrudniejszych warunkach są jasne, przejrzyste i pełne detali.

RUCH BEZ ROZMAZANIA
Wideorejestrator Xblitz GO 2 jest w stanie nagrywać filmy w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości FullHD. W tym trybie funkcjonowania, wykonane nagrania będą cechowały się szczególną płynnością obrazu.

PROCESOR HI SILICON
Wideorejestrator Xblitz GO 2 wyposażony jest w wysokiej jakości procesor HiSilicon od firmy Huawei. Podzespół ten zapewnia urządzeniu bardzo dużą moc obliczeniową, dzięki której może poprawnie przetwarzać i zapisywać filmy wideo w wysokiej rozdzielczości.

ZOBACZ WIĘCEJ
Dzięki 140-stopniowemu kątowi widzenia, kamera samochodowa Xblitz GO 2 widzi więcej niż tylko przestrzeń bezpośrednio przed twoim samochodem. Z naszym wideorejestratorem, masz pełną kontrolę nad całą szerokością drogi.
MICROSD DO 256GB
Kamera samochodowa Xblitz GO 2 obsługuje karty pamięci do 256 GB. Pojemniejsza karta, to więcej zapisanych nagrań, które możesz obejrzeć nawet po długim czasie. Warunkiem obsługi kart o pojemności 256 GB jest użycie karty o odpowiednich parametrach.

LOOP RECORDING
Nośnikiem danych Xblitz GO 2 są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików – plikami nowszymi.
G-SENSOR
Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.
TRYB PARKINGOWY
Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową zacznie nagrywać rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd.
DODAJ GPS
Do kamery samochodowej Xblitz GO 2 możesz dołączyć dodatkowy moduł GPS, dzięki któremu kamera będzie nie tylko rejestrować obraz wideo, ale również prędkość z jaką porusza się twój pojazd i jego położenie na mapie. Moduł GPS nie jest częścią zestawu wideorejestratora Xblitz GO 2.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.