REJESTRATOR TRASY MIO MIVUE C545 FULL HD SONY

429,00 

Rejestrator MIO MiVue C545 HDR MIO MiVue C545 HDR Mio MiVue C545 jest kamerą samochodową, która będzie nagrywać obraz bardzo dobrej jakości nie tylko w dzień, ale również w nocy. To zasługa między innymi Sensora 2M oraz matrycy pozwalającej na nagrania obrazu Full HD 1080p w 60 klatkach na sekundę. Podwojona gęstość zapisu danych w…

1 w magazynie

SKU: MIO MIVUE C545 FULL HD SONY
KATEGORIA:

Opis

Rejestrator MIO MiVue C545 HDR
MIO MiVue C545 HDR
Mio MiVue C545 jest kamerą samochodową, która będzie nagrywać obraz bardzo dobrej jakości nie tylko w dzień, ale również w nocy. To zasługa między innymi Sensora 2M oraz matrycy pozwalającej na nagrania obrazu Full HD 1080p w 60 klatkach na sekundę. Podwojona gęstość zapisu danych w porównaniu do 30 klatek na sekundę umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach.

Szeroki kąt widzenia na poziomie 140 stopni pozwoli kamerze rejestrować nie tylko to, co dzieje się bezpośrednio przed pojazdem, ale również chodnik i pobocze. Czujnik G-sensor zabezpieczy dane przed nadpisaniem w przypadku wykrycia przeciążeń lub nagłej zmiany ruchu. Podtrzymywany bateryjnie tryb parkingowy może nawet przez 48 godzin być w gotowości do rozpoczęcia nagrywania w przypadku wykrycia drgań.
MIO MiVue C545 HDR
Wideorejestrator Mio MiVue C545 został wyposażony w trzyosiowy czujnik przeciążeń G-Sensor. Gdy nastąpi wypadek lub nagła zmiana ruchu czujnik ten od razu zapisze krótki film na karcie pamięci i zabezpieczy dane przed nadpisaniem. Twoje nagranie będzie chronione za każdym razem.

Kamera samochodowa Mio MiVue C545 cechuje się również trybem parkingowym z pasywnym zasilaniem. Tryb ten jest podtrzymywany bateryjnie przez 48 godzin w stanie gotowości (48-godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i panującej temperatury), a nagrywanie rozpocznie się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.
MIO MiVue C545 HDR
Korzystając z najnowocześniejszej technologii Mio Night Vision, masz gwarancję idealnej jasności i płynności nagrania. Profesjonalna technologia automatycznego dostrajania obrazu i szklane soczewki sprawiają, że film nagrany przez kamerę Mio MiVue C545 będzie odpowiednio doświetlony.

Co więcej, dzięki zastosowaniu funkcji HDR rejestrator MiVue C545 będzie automatycznie rejestrował wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie połączy te klatki, aby utworzyć pojedynczy obraz, który będzie zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy, z mniejszą ilością szumów. W efekcie tego na nagraniach zobaczysz jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne innych pojazdów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.