POWERBANK STARTER BOOSTER BASEUS Z FUNKCJĄ ROZRUCHU 12V 4.5L 2.5L 3777

379,00 

Super Energy Air Ciągły rozwój technologii sprawia, że wszelkie urządzenia są stale ulepszane. Tego typu metamorfozę przeszedł również Power Bank, który poza naładowaniem baterii smartfona pomoże nam także w odpaleniu samochodu. Posiadając akcesorium nie musisz martwić się kiedy: Twój samochód nie był odpalany długi czas. Jest zimno na dworze. Światła nie zostały wyłączone na całą…

1 w magazynie

SKU: POWERBANK STARTER BOOSTER
KATEGORIA:

Opis

Super Energy Air

Ciągły rozwój technologii sprawia, że wszelkie urządzenia są stale ulepszane. Tego typu metamorfozę przeszedł również Power Bank, który poza naładowaniem baterii smartfona pomoże nam także w odpaleniu samochodu. Posiadając akcesorium nie musisz martwić się kiedy:

Twój samochód nie był odpalany długi czas.
Jest zimno na dworze.
Światła nie zostały wyłączone na całą noc, co poskutkowało rozładowaniem akumulatora.

Doskonałą jakość reakcji można zaobserwować podczas interakcji z pojazdami benzynowymi i wysokoprężnymi. Każdy pojazd będzie można uruchomić w ciągu zaledwie sekundy. Zapomnij o długim czasie oczekiwania – uzyskaj natychmiastowe rezultaty. Urządzenie jest kompatybilne z silnikami benzynowymi 12V / 4.0L oraz Diesla 12V / 2.5L.

Jump starter pozwoli na rozruch pojazdu, a także podładowanie Twoich urządzeń w każdym momencie – bez potrzeby dostępu do zewnętrznego źródła prądu. Dodatkowo posiada niezawodny system ochrony przed przeciążeniem i zwarciem, co oznacza, że ​​Twoje gadżety będą ładowane nie tylko szybko ale i bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Kolejną niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest wbudowana latarka, za pomocą której w razie potrzeby można również wysłać sygnał SOS.

Parametry:

Nazwa: Super Energy Air Car Jump Starter (10000mAh, Peakcurrent 1000A)
Model: BS-CH001
Pojemność: 10000mAh/3.7V/37Wh
Wejście (Type-C): 5V/2.4A(Max)
Wyjście USB1: 5V/2.4(Max)
Całkowita moc wyjściowa: 12W(Max)
Napięcie początkowe: 12V
Prąd rozruchowy: 500A
Prąd szczytowy: 1000A
Kompatybilność: Silniki benzynowe 12V do 4.0L, Diesel 12V do 2.5L
Wymiary: 160x85x30mm
Kod producenta: CGNL020101

Pakiet zawiera:

1 x Power Bank
1 x kabel Type-C
1 x kable rozruchowe (krokodylki)

Najważniejsze zalety:

Produkt to urządzenie rozruchowe o szczytowym prądzie rozruchowym 1000 amperów!
Jedno pełne naładowanie produktu wystarcza na 40 rozruchów.
Posiada dwa porty USB / USB-C do ładowania urządzeń mobilnych.
Posiada certyfikaty bezpieczeństwa FCC, CE, ROHS
Inteligentny układ sterowania dostosowuje napięcie do określonego urządzenia.
Mocna i trwała obudowa.
Ulepszony zestaw akumulatorów dla lepszej wydajności. Nie koliduje ze zmiennymi warunkami pogodowymi.
Urządzenie ładuje się podobnie jak np. telefon – za pomocą ładowarki sieciowej.
Wbudowana latarka.

Pojemność

Pojemność baterii to 10000 mAh, co daje niesamowity zapas energii. Testy wykazały, że jedno ładowanie wystarcza na 40 rozruchów w 0,3 sekundy. Prąd o niskim poborze mocy (0,05mA) pozwala Power Bankowi zachować swoje zasoby przez długi czas bez utraty ładunku, nawet jeśli nie ładowano wzmacniacza przez około 9 miesięcy.

Gadżet jest niezwykle użyteczny podczas podróży lub przy dłuższym braku dostępu do prądu. W urządzeniu wbudowane są diody, który pokazują w czasie rzeczywistym poziom naładowania.
Funkcjonalność

Model wykorzystuje prąd szczytowy do 1000 amperów, co pozwala na uruchomienie akumulatora pojazdu w mniej niż sekundę. Ogniwa będą chronione przed niepotrzebnie silnym działaniem prądu. Elementy konstrukcji są izolowane, aby uniknąć sytuacji awaryjnych.

Kolejną dodatkową funkcją jest tryb Power Banka. Możesz użyć go do ładowania smartfonów i tabletów zasilanych przez port USB-A/Type-C

Warto zaznaczyć, że Jump Starter jest odporny na zmienne warunki pogodowe. Inteligentna kontrola ogniw zapewnia utrzymanie funkcjonalności nawet w niskich temperaturach (do -20°C). Dobra izolacja termiczna i ochrona przed przegrzaniem pomaga utrzymać wydajność bez uszkadzania elementów systemu w temperaturze do 60°C.
Niezwykle prosta obsługa:

Włącz swój rozrusznik i upewnij się że jest wystarczająco naładowany.
Podłącz kabel do interfejsu EC5.
Następnie lokalizujemy oznaczenia biegunów plus (+) oraz minus (-) w akumulatorze. Należy zacząć od podłączenia kabla plusowego (czerwony) do klemy plusowej akumulatora. Analogicznie kabel minusowy (czarny) do klemy minusowej.
Odpalić samochód – natychmiast odłączyć Power Bank.

Latarka:

Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby uruchomić latarkę. Dostępne są 3 tryby, które można dowolnie przełączać w razie potrzeby.

normalne, stałe światło – tryb latarki, oświetlenie awaryjne w ciemnym otoczeniu
sos – zgłoszenie awarii samochodu
ostre szybkie miganie – awaryjne ostrzeżenie o awarii. Idealny w sytuacjach, gdy utkniesz w nocy na poboczu drogi

Całkowite bezpieczeństwo użytkowania

Obudowa przenośnego akumulatora wykonana jest z trwałych i odpornych na zużycie materiałów. Power Bank przeszedł szereg testów i zdobył liczne certyfikaty (FCC, CE, RoHS).

Bezpieczeństwo konstrukcji jest doprowadzone do najwyższego poziomu: podczas użytkowania monitorowana jest siła prądu, zapobiega przeładowaniu, zwarciom itp. Konstrukcja zacisków szybkozamykających jest ergonomiczna i zabezpieczona.

Światowej klasy chipy, niezawodny akumulator, najnowocześniejsze układy, wyjątkowa konstrukcja i solidna wielowarstwowa powłoka zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.