NAWIGACJA ALGA A7 HD FM 7″ IGO

420,00 

ALGA A7 – Nawigacja GPS UWAGA ! Urządzenie z zainstalowaną najnowszą wersją iGO PRIMO Q4 2023 (wydanie luty 2024r) Jakie korzyści zyskasz wybierając nasz produkt? ALGA A7 HD FM na pewno sprosta Twoim wymaganiom kierowcy zawodowego. Model ten charakteryzuje się bardzo wysoką maksymalną jasnością ekranu (aż 800cd/m2!) oraz ekranem pojemnościowym który nie wymaga rysika a…

2 w magazynie

SKU: NAWIGACJA ALGA A7 HD FM 7″ IGO
KATEGORIA:

Opis

ALGA A7 – Nawigacja GPS
UWAGA ! Urządzenie z zainstalowaną najnowszą wersją
iGO PRIMO Q4 2023 (wydanie luty 2024r)

Jakie korzyści zyskasz wybierając nasz produkt?

ALGA A7 HD FM na pewno sprosta Twoim wymaganiom kierowcy zawodowego. Model ten charakteryzuje się bardzo wysoką maksymalną jasnością ekranu (aż 800cd/m2!) oraz ekranem pojemnościowym który nie wymaga rysika a jego dotyk jest tak czuły jak w obecnych smartfonach, do tego bardzo szybka pamięć wewnętrzna (flash) o pojemności aż 16 GB ! Tylko nasza nawigacja dostępna z takimi parametrami na rynku PL.

Produkt gotowy do działania od razu po zakupie!

UZNANIE KIEROWCÓW TIR W CAŁEJ EUROPIE!

Procesor: MSB2531 ARM Сortex A7 (800MHz)

Ekran POJEMNOŚCIOWY 7″ jasność 800 nit, 800x480px

RAM: 256 MB

DDR3 Flash: aż 16 GB miejsca na dane, 2x szybsza pamięć!

Odbiornik GPS: MT3329 (66 kanałów)

System: WinCE. 6.0

Wbudowany transmiter FM

Slot kart pamięci microSD: do 32GB

EKRAN : 800cd/m2 (NIT) TYLKO U NAS!

Bateria: 2000 mAh TYLKO U NAS!
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Marka Alga
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Model A7 iGO
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Aktualizacja mapy dożywotnio

* Profil Ciężarowy, BUS, osobowy, Taxi, Autobus

* Możliwość zmiany parametrów pojazdu

* Punkty POI – stacje paliw, parkingi, parkingi w strefach przemysłowych, parkingi dla ciężarówek, ITD, i inne

* Fotoradary

Niezawodna mapa IGO HERE – mapy Europy

GŁÓWNE FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

przepisy poszczególnych krajów: prędkość, promil, dodatkowe wymagania
ograniczenie prędkości
zapis trasy
trasa alternatywna
asystent parkowania: lokalizacje najbliższych parkingów
asystent tankowania: lokalizacje najbliższych stacji benzynowych
asystent pasa ruchu: informacja o konieczności zmiany pasa ruchu
ostrzeżenia sygnalizowane dźwiękowo i graficznie
asystent manewru oraz specjalny widok skrzyżowań

Wbudowana baza fotoradarów oraz inne alarmy.

Najbardziej aktualna baza fotoradarów oraz kamer. Dodatkowe ustawienia alarmów związanymi np. z przejazdem kolejowym, obszarem szkoły, punkty opłat i wiele innych…

Ustawienia Profilu pojazdu oraz ADR

Zmiana parametrów tj. prędkość maksymalna, długość, szerokość, wysokość, osie oraz dopuszczalna masa oraz ADR

Wyświetlane usługi oraz POI

Wyświetlanie punkty POI dedykowanych pod auta ciężarowe oraz inne tj. parkingi, stacje benzynowe, restauracje, bankomaty

Model ten charakteryzuje się bardzo wysoką maksymalną jasnością ekranu (aż 500cd/m2!). Pomimo tego, dodatkowo wsparlismy go specjalną obudową z daszkiem, żeby mieć 100% pewności, że przy każdej pogodzie to co najważniejsze, będzie zawsze na pierwszym planie.

Jest to bardzo ważne dla kierowców pojazdów o dużych szybach, np. ciężarówek, czy autobusów.

Niezależnie czy to nawigacja z systemem windows CE, czy na platformie android, pamiętaj o tym, że nie masz do wykorzystania podanej przez producenta całej pamięci na mapy, programy. Zawsze część tej pamięci (5 – 10%, a w przypadku androida to i 50%) jest zajęta plikami systemowymi urządzenia. Na przykład: karta pamięci 8GB ma wolnego miejsca około 7,2 GB.

Nasze urządzenie ALGA A7 HD FM (16GB ROM) ma 14,5 GB do wykorzystania.

Dość często można usłyszeć zarzut, że nawigacja jest do „niczego”, bo źle prowadzi, nie ma adresów, a lektor jest kobietą. To nie jest wina urządzenia, tylko wgranych map, programu do nawigowania! Wgraj inną mapę i po problemie!

W przypadku urządzeń na przykład: TomTom, Garmin itp. pracujących na systemie LINUX, możesz zainstalować tylko mapy dedykowane przez producenta urządzenia. Co oznacza, że do TomToma możesz wgrać tylko mapy TomToma, a do Garmina tylko mapy Garmina, czyli jesteś zdany na jeden program nawigacyjny.

W przypadku odblokowanego urządzenia z windows CE w wersji 5.0, 6.0 możesz wgrać praktycznie każdą mapę dla windows CE. (AutoMapę, IGO, MapaMap, Navigon, Miomap, itp)

Bateria: 2000 mAh Tylko u nas !
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Mapy w zestawie Europa
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Zasięg dołączonej mapy Europa

Zwróć uwagę, również na pojemność akumulatora. Czym większa pojemność baterii, tym dłużej urządzenie Ci posłuży bez wydatków na jej wymianę. Przy zbyt małej pojemności po kilku miesiącach użytkowania taka bateria padnie z powodu częstego maksymalnego rozładowania, a to kolejny wydatek przynajmniej 50 zł. W niektóre urządzenia nie uruchomią się nawet na ładowarce w przypadku całkowitego rozładowania baterii.

Można jeszcze dużo pisać na temat urządzeń GPS…

Podsumowanie dla urządzeń GPS z windows CE :

Za szybkość, płynność działania odpowiadają przede wszystkim procesor( 800MHz zawsze jest lepszy niż 400MHz) oraz pamięć RAM (z 256 MB na pewno jest dużo szybsza niż z 128 MB) Warto zwrócić uwagę na ekran, wyświetlacz urządzenia( kontrast, jasność, kąt widzenia), ale o to najlepiej zapytać producenta, dystrybutora, w opisie raczej tego nie znajdziesz. Przed zakupem porównaj dane techniczne urządzeń. Może się okazać, że po zakupie najtańszej nawigacji będziesz zmuszony dokupić kartę pamięci (30-45 zł), a po kilku miesiącach użytkowania urządzenie i tak nie poradzi sobie z nowszymi mapami, każda nowsza mapa wymaga co raz więcej pamięci zarówno tej na karcie (ROM) jak i RAM, ponieważ oprócz nowych adresów dochodzą nowsze bardziej wymagające dla sprzętu funkcje, nowe grafiki.

Pamiętaj jeszcze o jednym – urządzenie nawigacyjne wyglądają podobnie, ale to nie znaczy, że działają tak samo. Dobra nawigacja to taka, która jest szybka, zbudowana na markowych podzespołach, dostosowana do naszych potrzeb, a przede wszystkim ma być urządzeniem takim, które nie zawiedzie nas w trasie, daleko od domu.

– to wysoko zaawansowany model nawigacji, który wyraźnie różni się od poprzedników.

Wysokiej jakości ekran, który nie ustępuje cenionemu wyświetlaczowi znanemu z poprzedniego nawigatora – ALGA Prima HD BT TMC. Element w nowej wersji jest bardzo czuły na dotyk, jednocześnie posiada wysokie współczynniki jakościowe, takie jak jasność, kontrast, szeroki kąt widzenia. Tylko u nas ! pamięć (256MB RAM). Dzięki temu nawigacja działa dwukrotnie szybciej niż w przypadku 128 MB! Główne zalety urządzenia to: Wysokiej jakości ekran. Element w nowej wersji jest bardzo czuły na dotyk, jednocześnie posiada wysokie współczynniki jakościowe, takie jak jasność, kontrast.
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Wizualizacja mapy dwuwymiarowa trójwymiarowa

Oprogramowanie:

Multimedialne menu we wszystkich językach Europejskich w tym w Polskim

Płynnie odtwarzane Video, Audio, Obrazy, E-Book

Flash

Kalkulator

Dowolna mapa uruchamiana z karty SD (bądź pamięci wewnętrznej)

Dostęp do odblokowanego Windows’a Współpracuje z każdym systemem nawigacyjnym opartym na WinCE

wyposażyliśmy w rewelacyjnie szybki procesor MSB2531 ARM Cortex A7 (800MHz)

oraz Tylko u nas ! pamięć (256MB RAM).

Dzięki temu nawigacja działa dwukrotnie szybciej niż w przypadku 128 MB!

Czuły i stabilnie działający odbiornik GPS

Urządzenie często odbiera sygnał nawet w pomieszczeniach i nie traci go w górach, lesie, czy między wysokim budownictwem, nawet w złych warunkach pogodowych.

Urządzenie dodatkowo wyposażone zostało w transmiter FM

Urządzenie dodatkowo wyposażone zostało w transmiter FM. Możemy teraz przekazywać dźwięk z nawigacji (bądź odsłuchiwać treści multimedialne przez wbudowany zestaw audio w samochodzie). Tę właściwość docenią szczególnie posiadacze aut z wbudowanymi na stałe odtwarzaczami, które nie zostały wyposażone w możliwość odtwarzania płyt CD i MP3. Teraz pliki MP3 można umieścić na karcie, bądź w pamięci wewnętrznej nawigacji i przy użyciu transmitera odtwarzać przez wbudowany zestaw car audio.

CO JESZCZE ZYSKASZ?

Stabilność i płynność działania dowolnej mapy GPS, Pełną płynność podczas oglądania filmów z komputera (bez konieczności konwersji) Wysoki komfort pracy, dzięki doskonałej jakości wyświetlacza oraz bardzo dobrym wykonaniem obudowy Dostęp do odblokowanego systemu operacyjnego Windows Docenisz zalety precyzyjnego odbiornika GPS

Konsumenci potwierdzają wysoką jakość produktu oraz niezawodność w działaniu przez długie lata !
Dzięki Tobie co dziennie dokładamy wszelkich starań aby utrzymać jak najwyższy poziom przy przystępnej cenie.

Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci
Nawigacja GPS Alga A7- iGO Primo 7" 16 GB pamięci Marka Alga

OD NAS DLA PAŃSTWA – GRATIS! MAPA IGO TRUCK EUROPA 2023 Q4!!! (wydanie luty 2024r)

W zestawie otrzymujesz: kompletne mapy Europy z oprogramowaniem Igo, wystarczy włączyć, wpisać gabaryty pojazdu i w drogę.

Najnowsza aktualizacja map: Albania – Andora – Austria – Belgia – Białoruś – Bośnia i Hercegowina – Bułgaria – Chorwacja – Cypr – Czarnogóra – Czechy – Dania – Estonia – Finlandia – Francja – Gibraltar – Grecja – Hiszpania – Holandia – Irlandia – Islandia – Kazachstan – Kosowo – Lichtenstein – Litwa – Luxemburg – Łotwa – Macedonia – Malta – Mołdawia – Monako – Niemcy – Norwegia – Polska – Portugalia – Rumunia – San Marino – Serbia – Słowacja – Słowenia – Szwajcaria – Szwecja – Turcja – Ukraina – Watykan – Węgry – Wielka Brytania – Włochy.

Obsługa punktów poi z dodatkowymi punktami dla aut ciężarowych.

Bazą fotoradarów dla całej Europy. wyszukiwanie za pomocą kodów pocztowych

Ustawienia iGO Primo:

Profile użytkowników: samochód, pieszy, rower, pojazd uprzywilejowany, autobus, taxi wybór tras ze względu na rodzaj pojazdu powiadomienia o fotoradarach przepisy poszczególnych krajów: prędkość, promil, dodatkowe wymagania ograniczenie prędkości zapis trasy trasa alternatywna asystent parkowania: lokalizacje najbliższych parkingów asystent tankowania: lokalizacje najbliższych stacji benzynowych asystent pasa ruchu: informacja o konieczności zmiany pasa ruchu Możliwe ustawienia parametrów ciężarówek: max prędkość max wymiary przyczepa ilość osi max dopuszczalna masa masa rzeczywista ładunki niebezpieczne ADR

Nawigacja

Ładowarka samochodowa

Uchwyt do mocowania w aucie do szyby

Kabel

USB

Pudełko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.