FLOTIS SMART COMPACT

299,00 

Flotis Smart Compact to nowoczesne urządzenie do monitoringu GPS pojazdów, przeznaczone do montażu ukrytego z możliwością samodzielnego podłączenia w pojeździe. Urządzenie posiada wbudowaną antenę GPS oraz GSM wysokiej jakości, co pozwala na przesyłanie danych o lokalizacji Twoich firmowych aut z dużą dokładnością. PROSTY MONTAŻ Szanujemy Twój czas, dlatego montażu urządzenia monitorującego możesz dokonać samodzielnie. Do…

1 w magazynie

SKU: FLOTIS SMART COMPACT
KATEGORIA:

Opis

Flotis Smart Compact to nowoczesne urządzenie do monitoringu GPS pojazdów, przeznaczone do montażu ukrytego z możliwością samodzielnego podłączenia w pojeździe. Urządzenie posiada wbudowaną antenę GPS oraz GSM wysokiej jakości, co pozwala na przesyłanie danych o lokalizacji Twoich firmowych aut z dużą dokładnością.
PROSTY MONTAŻ

Szanujemy Twój czas, dlatego montażu urządzenia monitorującego możesz dokonać samodzielnie. Do Flotis Compact dołączony jest specjalny przewód, który umożliwia szybki montaż urządzenia w służbowym pojeździe.

Montaż ukryty to dodatkowe zabezpieczenie dla Twojej floty. Dzięki temu, że urządzenie Flotis Compact nie pozostaje na widoku, znacznie zwiększasz szansę na odnalezienie pojazdu w razie jego kradzieży.
OBNIŻENIE WYDATKÓW I KONTROLA W PANELU FLOTIS

Poznaj funkcjonalność obsługi panelu Flotis. Przekonaj się, że monitoring Twoich pojazdów jeszcze nigdy nie był tak prosty. Dzięki danym przesyłanym przez urządzenie sprawdzisz koszty związane z utrzymaniem floty. Zyskasz możliwość szczegółowego analizowania tras pokonywanych przez Twoich pracowników, a co za tym idzie wgląd w realizację powierzonych im zadań. Sprawdź panel w wersji DEMO
POŁĄCZ URZĄDZENIE Z DARMOWĄ APLIKACJĄ

Podgląd tras i wydatków pod ręką. Dostępność aplikacji Flotis Manager na system iOS i Android umożliwia szybkie sprawdzenie lokalizacji auta w każdej chwili. Pobierz bezpłatną aplikację Flotis Manager i zyskaj dodatkowe możliwości:

SPECYFIKACJE TECHNICZNE:

Wymiary: 83mm x 54mm x 16mm
Napięcie: 12 VDC (10,8 do 13,2 VDC)
Napięcie w urządzeniach z numerem od 850000: 12 – 24VDC (10,8 do 30VDC)
Wbudowany odbiornik GPS/GSM
GSM: 900/1800 MHz
Temp. pracy: od 0°C do +40°C.

Temp. przechowywania: -20°C – +50°C
Akcelerometr: 3-osiowy
Diody LED: 3 (zasilanie, GSM i GPS)
Zimny start GPS: 37 s
Gorący start: 2 s.
Certyfikacja e-TOLL

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.