ALKOMAT ELEKTROCHEMICHNY EASYGO EC

259,00 

Prezentujemy wysokiej jakości, certyfikowany i sprawdzony alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które sprawdzi się każdemu kto jest świadomym kierowcą i chce zadbać o swoje i innych bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Sprzęt ten polecany jest przez specjalistów oraz naszych klientów. W cały zestaw wchodzi alkomat, ustniki, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna…

1 w magazynie

SKU: ALKOMAT ELEKTROCHEMICHNY EASYG
KATEGORIA:

Opis

Prezentujemy wysokiej jakości, certyfikowany i sprawdzony alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które sprawdzi się każdemu kto jest świadomym kierowcą i chce zadbać o swoje i innych bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Sprzęt ten polecany jest przez specjalistów oraz naszych klientów. W cały zestaw wchodzi alkomat, ustniki, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna oraz kalibracje.

Sprzęt świetnie nada się każdemu kto chce zachować samokontrolę i z łatwością przeprowadzić na sobie badania, tak aby mieć pewność, że wyjeżdża w trasę trzeźwy. Niestety problem pijanych kierowców cały czas istnieje w naszym społeczeństwie, a alkomaty to urządzenia, które idealnie sprawdzą się w walce z tym problemem. EASYGO EC to sprzęt, w który warto zainwestować oraz zadbać o odpowiednią ochronę życia własnego i innych uczestników ruchu drogowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.