TACHODROID TELEFON + CZYTNIK DO ODCZYTU DANYCH

1200,00 

O TachoDroid – czytnik tachograf English czytnik tacho, karta kierowcy (1 i 2 gen.), tachograf cyfrowy (starsze i SMART) Tachodroid to pełni funkcjonalny czytnik karty kierowcy. Odczytuje również tachograf cyfrowy poprzez kabel Tacho lub moduł Bluetooth (TachoBT). Wersja DEMO – w pełni pobiera dane z tachografów oraz kart cyfrowych, tworzy plik DDD. Aplikacja TachoDroid odczytuje…

1 w magazynie

SKU: TACHODROID TELEFON + CZYTNIK
KATEGORIA:

Opis

O TachoDroid – czytnik tachograf
English

czytnik tacho, karta kierowcy (1 i 2 gen.), tachograf cyfrowy (starsze i SMART)

Tachodroid to pełni funkcjonalny czytnik karty kierowcy. Odczytuje również tachograf cyfrowy poprzez kabel Tacho lub moduł Bluetooth (TachoBT). Wersja DEMO – w pełni pobiera dane z tachografów oraz kart cyfrowych, tworzy plik DDD.

Aplikacja TachoDroid odczytuje karty cyfrowe kierowców 1 i 2 generacji oraz wszystkie tachografy cyfrowe (starsze modele oraz najnowsze tachografy inteligentne SMART 4.0).

Tachograf 4.0 – pobieranie danych GNSS, zapis daty odczytu tachografu. Odczyt karty kierowcy w tachografie.

Licencja jest bezterminowa i przypisana do konkretnego telefonu/tabletu. Możliwość przeniesienia licencji na nowe urządzenie, np. przy wymianie telefonu na nowy.

Aplikacja polecana dla wszystkich kierowców, aby spełnić wymóg terminowego pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Do odczytu tachografów wymagana jest karta przedsiębiorstwa. Można wyposażyć każdego kierowcę w aplikację i kartę przedsiębiorstwa (można wyrobić nieograniczoną liczbę kart przedsiębiorstwa i przekazać je kierowcom), dzięki temu przy okazji odczytu własnej karty kierowca odczyta dane z tachografu i wszystkie dane są przesyłane na wskazany adres e-mail.

Nie wymaga internetu podczas odczytu danych. Internet potrzebny jest tylko do wysyłki na e-mail i odkodowania plików DDD.

Akcesoria do odczytu dostępne na stronie www.tachodroid.pl

Bezpośredni odczyt kart kierowców realizowany przez dowolny czytnik kart chipowych podłączony do telefonu/tabletu przez USB lub przejściówkę microUSB/USB-c (wymagana funkcja OTG w telefonie).

Tachografy i Karty kierowców (w tachografie) można odczytać przez moduł Bluetooth (bezprzewodowo, nie jest wymagana funkcja OTG) lub kabel Tacho (wymagana funkcja OTG w telefonie).

Nieograniczona liczba odczytów możliwych kart i pojazdów, brak opłat abonamentowych. Bezpłatne aktualizacje w ramach danej wersji (2.x.x).

W aplikacji, po zarejestrowaniu licencji, można sprawdzić wykaz aktywności kierowcy/pojazdu w poszczególnych dniach z podaniem godzin i typu aktywności. Listę pojazdów oraz kody krajów rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Pełna konfiguracja okresu odczytu danych z tachografu („od ostatniego odczytu”, „X dni wstecz”, „zakres od / do”, „wszystkie dostępne dane”) oraz typ informacji („karta kierowcy w tachografie”, „prędkość zarejestrowana w tachografie”, „zdarzenia i usterki”, „aktywności pojazdu”, „dane techniczne”).

Aplikacja pomija uszkodzone dane i kontynuuje odczyt tak, aby końcowy plik posiadał prawidłowy podpis spójności danych i był prawidłowo wczytywany do programów analizujących dane o czasie pracy kierowców.

Przypomnienia o terminie kolejnego odczytu zapisywane w kalendarzu Google.

Automatyczny wybór języka w aplikacji na podstawie ustawionego języka w telefonie. Dostępne tłumaczenia (polski, angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, włoski, czeski).

Automatyczne uruchamianie aplikacji po podłączeniu czytnika kart lub kabla do tachografu.

Automatyczny tryb odczytu karty po wykryciu karty w czytniku.

Automatyczna wysyłka pliku DDD na wskazany adres e-mail po zakończonym odczycie.

Możliwość pracy w trybie „PORTIERNIA” – bez nadzoru, automatyczne wykrycie karty w czytniku, odczyt i wysyłka pliku po zakończeniu odczytu karty, np. do biura.

Wysyłka odczytu tylko na wskazany w licencji adres e-mail. Można wskazać kilka adresów e-mail. Zmiana adresu możliwa tylko przez osobę upoważnioną.

Możliwość zablokowania licencji, np. w przypadku zagubienia telefonu, przeniesienia licencji na telefon innego pracownika/kierowcy.

Generuje pliki zgodne z programami do analizy czasu pracy kierowców.

Aplikacja pozostawia ślad w tachografie o wykonaniu odczytu danych. Po zarejestrowaniu licencji, uaktywnia również znaczniki czasowe na kartach kierowców.

Wersja DEMO pobiera i zapisuje odczytane pliki w postaci zaszyfrowanej. Są to prawidłowe pliki DDD, wymagane przepisami, ale zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Pliki można odszyfrować po zarejestrowaniu licencji aplikacji TachoDroid.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.