RADIOTELEFON JACKSON II ASC

1199,00 

CB radio President Jackson II ASC Radiotelefon dedykowany jest nie tylko dla tych którzy potrzebują informacji o sytuacji na drodze ale przede wszystkim dla osób dla których praca na pasmach cb radio jest zabawą i sposobem spędzania wolnego czasu.Radiotelefon po za modulacją AM i FM posiada modulację SSB która pozwala na powadzenie dalekich łączności na…

1 w magazynie

SKU: RADIOTELEFON JACKSON II ASC
KATEGORIA:

Opis

CB radio President Jackson II ASC
Radiotelefon dedykowany jest nie tylko dla tych którzy potrzebują informacji o sytuacji na drodze ale przede wszystkim dla osób dla których praca na pasmach cb radio jest zabawą i sposobem spędzania wolnego czasu.Radiotelefon po za modulacją AM i FM posiada modulację SSB która pozwala na powadzenie dalekich łączności na paśmie CB oraz na paśmie krótkofalarskim 10 m.
Radiotelefon ten będzie znakomitym wyposażeniem samochodu podczas amatorskich rajdów turystycznych i wypraw samochodowych w rejony gdzie telefonia komórkowa nie zapewnia łączności.Mimo że w Polsce można pracować w modulacjach AM/FM (4W) i w modulacji SSB(12W) nowy Jackson po przełączeniu funkcji Multistandart w tryb PL oferuje tylko 40 kanałów z mocą 4W w AM i FM. Radiotelefon pracuje w tzw. zerach.Radiotelefon po rozblokowaniu oferuje 10 czterdziestek. Dzięki porządnej końcówce mocy tak jak w poprzedniku można zwiększyć jego moc. W AM przy poprawnej głębokości modulacji można uzyskać 15W a mówi się nawet o 20.Przy pracy SSB moc nadajnika swobodnie osiąga 25W.Informacje te powinny ucieszyć wszystkich lubiących prace DX-ową.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.