4196 INTERFEJS SYGNAŁU WZMACNIACZA ACV

49,00 

Konwerter umożliwia wyprowadzenie sygnału RCA z radia, które nie posiada złącza chinch np. fabrycznie montowane odtwarzacze. Potencjometry pozwalają na dopasowanie sygnału do każdego wzmacniacza. Instalacja polega na wpięciu się w przewody głośnikowe wychodzące z radia lub bezpośrednio przy samych głośnikach. Montaż konwertera nie wymaga odłączania podpiętych do radia głośników. Specjalny konwerter, przeznaczony do zamontowania wyjścia…

3 w magazynie

SKU: 4196 INTERFEJS SYGNAŁU WZMACNI
KATEGORIA:

Opis

Konwerter umożliwia wyprowadzenie sygnału RCA z radia, które nie posiada złącza chinch np. fabrycznie montowane odtwarzacze.

Potencjometry pozwalają na dopasowanie sygnału do każdego wzmacniacza. Instalacja polega na wpięciu się w przewody głośnikowe wychodzące z radia lub bezpośrednio przy samych głośnikach. Montaż konwertera nie wymaga odłączania podpiętych do radia głośników.

Specjalny konwerter, przeznaczony do zamontowania wyjścia RCA w każdym radiu. Konwerter podłączamy do wyjść głośnikowych w radiu. Z konwertera uzyskujemy dwa wyjścia typu chinch (RCA). Do wyjść chinch możemy podpiąć każdy wzmacniacz samochodowy lub tubę aktywną ze wzmacniaczem. Konwerter posiada regulację dwoma potencjometrami. Regulowana jest siła sygnału na wyjściu RCA. Poprzez regulację możemy zwiększyć głośność na wyjściu wzmacniacza. Konwerter można zastosować również w wielu radiach, w których są już zajęte wyjścia RCA, a chcemy podłączyć dodatkowe urządzenie zewnętrzne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.