E-toll Sieradz

E-TOLL to aplikacja mobilna, którą będzie można pobrać ze znanych sklepów z aplikacjami, dostępna zarówno na Android jak i iOS. Aplikacja e-TOLL będzie gromadziła dane geolokalizacyjne w celu naliczenia odpowiednich opłat, które będzie można też z jej pomocą uiścić. Zostanie udostępniona w aplikacji e-TOLL możliwość doładowania konta, z którego opłaty będą pobierane automatycznie. Oprócz aplikacji, do wyboru będą różne możliwości przekazywania danych geolokalizacyjnych. 

Użytkownicy dróg będą mieli do wyboru urządzenia OBU (On Board Unit), dostępne w punktach e-TOLL lub Zewnętrzny System Lokalizacyjny, czyli wbudowany w pojeździe moduł GPS. Osoby, które będą obawiały się o bezpieczeństwo danych osobowych będą mogły w późniejszym czasie kupować bilety autostradowe na stacjach benzynowych, które nie będą wymagały danych osobowych ani lokalizacyjnych. Aplikację dostarcza szef KAS, która przejmuje kontrolę nad poborem opłat za przejazdy płatnymi odcinkami dróg. Rejestracji w systemie można będzie dokonać online, ale umożliwią ją także punkty e-TOLL do obsługi klientów. 

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ

Przygotuj się na e-TOLL już teraz:
– zabezpiecz dostępność urządzenia ZSL/OBU
– zarezerwuj termin montażu i szkolenia
– zyskaj wsparcie przy założeniu konta w systemie
– wykorzystaj dodatkowe funkcjonalności już dziś

Zapraszamy do naszych oddziałów po pełny zakres usług systemu E-TOLL – Zduńska Wola, Sieradz, Pabianice.

Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Wieluń, Złoczew, Szadek, Warta, Wieruszów, Widawa, ale również okolice Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego czy Bełchatowa.


Nie czekaj, przygotuj się już teraz! Sprawdź szczegóły >>